Fabryka Marzeń - Magdalena Nowacka Konsultant Ślubny Wrocław, Poznań, Gostyń, Śrem, Leszno

Mam na imię Magda i jestem konsultantką ślubną, dekoratorką i florystką. Swoją przygodę ze ślubami zaczęłam 4 lata temu, otwierając Fabrykę Marzeń.

Magdalena Nowacka

signature

Instagram

Obserwuj nas

Fabryka Marzeń Magdalena Nowacka - konsultant ślubny Wrocław, Poznań, Leszno

  /  Blog   /  Czas wybrać suknię ślubną! Cz. II

Czas wybrać suknię ślubną! Cz. II

Miesiąc listopad stał u nas pod znakiem kameralnych pokazów najnowszej kolekcji sukien ślubnych Vintage Breath Ochocka Atelier. Wiele przygotowań, masa nerwów i emocji. Kilka porażek, zawodów i duży sukces <3

Pierwszy z pokazów odbył się w Poznaniu w Studio Mleko 18 listopada 2018 roku i właśnie relacje z niego chcemy Wam dziś pokazać. Zanim jednak pokażemy jak wyglądał pierwszy z pokazów i na czym on polegał, chcę podziękować wszystkim przybyłym Pannom Młodym. Dziękuję Pani Ani i Oli za zaufanie i wielkie wsparcie przy organizacji obu pokazów. (Pani Ani za stoicki spokój, a Oli za możliwość pomarudzenia sobie nawzajem <3)  oraz naszym wspaniałym modelkom (Korneli, Weronice i Karolinie).

Dziękuję wszystkim usługodawcom, którzy zechcieli wpaść do nas uświetnić całą imprezę i uprzyjemnić czas przybyłym Pannom Młodym i gościom w oczekiwaniu na przymiarki wymarzonych sukienek.

 

 

Fabryka Marzeń – organizacja, bukiety ślubne, wianki z kwiatów.

Ochocka Atelier – przyszłe Panny Młode mogły zachwycać się pięknami sukniami ślubnymi szytymi w Polsce, a następnie zakładały je na siebie.

Bajzel / Wypożyczalnia Dekoracji – dzięki Adze mieliśmy jak zawsze ciekawe krzesła i stoły, które stworzyły niepowtarzalny klimat.

Anna Piasecka Fotografia – dzięki Ani możemy pokazać Wam te wspaniałe zdjęcia i powspominać jak było pięknie.

Mielone Migdały – kolejny raz mogliśmy rozkoszować się słodkościami od Ewy, zarówno ich wyglądem, jak i smakiem.

Beauty Rules Makeup Studio – Monika zaprezentowała piękny makijaż na naszych modelkach, a później przyszłe Panny Młode mogły oddać się w jej ręce.

Marzena Szymkowiak make up – Sztuka Tworzenia Wizerunku – Marzena również zadbała o profesjonalny makijaż modelek i Panien Młodych.

Art & Beauty Mobilne Fryzjerstwo Magdalena Musiał-Nowak – Magda stworzyła nienaganne fryzury na głowach modelek i przyszłych Panien Młodych.

GUSTA Jewellery – dzięki Agnieszce mogłyśmy Wam pokazać biżuterię inspirowaną naturą i sztuką.

Be You bijoux – Kamila udostępniła nam cudne kolczyki z chwostami.

Bijou Kasia Kasia stworzyła delikatne bransoletki z koralików, które były małym upominkiem dla Panien Młodych.

Folkisz – mogliśmy zapoznać się z papierowymi dziełami Folkisz, które nawiązują do polskiego folkloru i słowiańskich korzeni.

Paperwords – Panny Młode mogły obejrzeć ciekawą papeterię ślubną, która jest ręcznie malowana.

YES I DO – dziękujemy za wypożyczenie butów ślubnych, które doskonale uzupełniały stylizacje ślubne naszych modelek.

Ślub bez bez – dziękujemy za patronat Ślub bez bez, dzięki ich filozofii wszystko odbyło się w sposób naturalny, z klasą i bez stresu 🙂

Jabłońska Dance Academy – Julia zadbała o choreografię i prezencję modelek na pokazie.

MLEKO – Studio MLEKO dziękujemy za możliwość zorganizowania kolejnego pokazu w ich murach.

Zostaw komentarz