Fabryka Marzeń - Magdalena Nowacka Konsultant Ślubny Wrocław, Poznań, Gostyń, Śrem, Leszno

Mam na imię Magda i jestem konsultantką ślubną, dekoratorką i florystką. Swoją przygodę ze ślubami zaczęłam 4 lata temu, otwierając Fabrykę Marzeń.

Magdalena Nowacka

signature

Instagram

Obserwuj nas

Fabryka Marzeń Magdalena Nowacka - konsultant ślubny Wrocław, Poznań, Leszno

  /  Blog   /  Nowe ślubne miejsce na mapie Wielkopolski! 

Nowe ślubne miejsce na mapie Wielkopolski! 

Dworek Separowo to nowe miejsce ślubne na mapie Wielkopolski.

Niezwykłe klimatyczne i domowe miejsce, stworzone i prowadzone przez młodych, kreatywnych i zdolnych ludzi. Usytuowane w małej wsi Separowo,  jest oddalone ok. godzinę drogi od Poznania, godzinę drogi z Gostynia, godzinę drogi z Leszna i pół godziny ze Śremu.

Miejsce dla Par Młodych lubiących miejsca z duszą, kameralne, blisko natury. Dla tych, którym nie są bliskie stodoły i ogromne sale bankietowe.. Dla tych, którzy pragną przyjęcia „jak w domu”. W minimalistycznym, naturalnym stylu, ale eleganckim i ponadczasowym.

To miejsce czeka jeszcze kilka małych rewolucji. Na początku 2019 roku dobudowana zostanie oranżeria wśród parkowych, otaczających dworek, drzew. Będzie pełniła ona funkcję powiększenia przestrzeni dworku o parkiet taneczny, tak by pomieścić przyjęcie nawet na 100 osób. O noclegi także nie musimy się martwić, ponieważ już teraz dworek może zapewnić nocleg 30 osobom.

Piękny park sprzyja ceremoniom w ogrodzie, a dla Wszystkich, którzy pragną ceremonii w równie pięknym kościele, już 4 km dalej znajduje się drewniany kościółek pw św. Marcina.

My już nie możemy doczekać się dnia, kiedy będziemy mogły zrealizować w tym miejscu Wasze marzenia!

Podsyłamy Wam stronę, gdzie z pewnością dowiecie się więcej o ofercie Dworku Separowo! Warto napisać! Bo mają jeszcze wolne terminy na śluby w 2019 roku!

Dworek Separowo www.dworekseparowo.pl 

 

Dziękujemy Alicji i fantastycznym właścicielom za uznanie i zaproszenie nas na przyjęcie w gronie najlepszych w Wielkopolsce. To dla nas zaszczyt. <3

INNA StudioAgencja SpinkiFabryka MarzeńPracownia ZieleniFlower StoriesDreamEyeStudioAgata Grządzielska fotografiaOchocka AtelierArtemi – Pracownia FlorystycznaBezowe AtelierNatalia HałasKolanowskaNajpiękniejsza Panna MłodaDelfina Kardaś Kotlicka Makeup ArtistCukrowy ButikGazelleMind

 

Zdjęcia autorstwa:  GazelleMind

Comments

  • DreamEye Studio
    reply

    Było wspaniale!

    Luty 10, 2019

Zostaw komentarz