Fabryka Marzeń - Magdalena Nowacka Konsultant Ślubny Wrocław, Poznań, Gostyń, Śrem, Leszno

Mam na imię Magda i jestem konsultantką ślubną, dekoratorką i florystką. Swoją przygodę ze ślubami zaczęłam 4 lata temu, otwierając Fabrykę Marzeń.

Magdalena Nowacka

signature

Instagram

Obserwuj nas

Weronika i Maciej sesja stylizowana lata 20.

 

1 września razem z Natalią i Mateuszem pracowaliśmy wspólnie nad ślubem Gosi i Andrei. Wtedy to właśnie narodził się pomysł pierwszej wspólnej sesji, którą mogli byśmy razem stworzyć jako skarbnicę inspiracji. Od tego czasu zdążyły minąć 4 miesiące pełne przeszkód czasowych i logistycznych, prywatnych.. aż w nowym roku postanowiliśmy ziścić nasze wspólne marzenia! Niestety nadal potrzebowaliśmy ponad 3 miesięcy by dograć idealny zespół, pomysł, czas, logistykę..

Pomysłów było wiele.. zmieniały się one wraz z daną porą roku w której powtórnie zaczynaliśmy myśleć o wspólnej sesji (zdążyliśmy zahaczyć o jesień, zimę.. aż wiosna wyklarowała te wszystkie wrzucane inspiracje z lat 20 na tablicę pinteresta.. J)

 

(Swoją drogą! Mimo tak wspaniałego port folio, bogatego doświadczenia i pełnego bagażu przygód nie tylko POLSKICH to był pierwszy raz NATALI i MATEUSZA! A efekt  przerósł moje oczekiwania..)

Stało się.. 31 marca udało mi się pokazać wraz ze wspaniałymi ludźmi to co grało w mojej małej duszy od najmłodszych lat.. najpierw nieświadomie wybierane minimalistyczne błyskotki, podpinane loczki i śliczne proste geometryczne sukieneczki w które ubierała mnie moja mama.. aż po pierwsze bale i przyjęcia, w których zawsze przemyciłam coś z tych romantycznych lat, owianych tajemniczą elegancją, minimalizmem i wyczuciem smaku i równowagi między elegancją, błyskotkami a kiczem. (minimalistyczną perłową biżuterię, ciemne usta, upięte włosy z ozdobną wsuwką, karnawałowe cekiny i frędzle, subtelne złote, brokatowe sandałki.. Aż do teraz gdy pracując w branży ślubnej, mając pełen pakiet możliwości dzięki wspaniałym dobrym duszkom mogłam stworzyć stylizację inspirowana w pełni latami 20 i 30 minionego wieku..

 

Do idealnego składu dołączyli (za co im jestem niezmiernie wdzięczna!)

Organizacja i Aranżacja i kwiaty: Fabryka Marzeń
Organizacja i Fotograf: Kapala weddings
Wypożyczenie dekoracji i mebli : Bajzel / Wypożyczalnia Dekoracji
Wypożyczenie dekoracji: Rekwizytornia & Company
Pomoc w aranżacji: Paulina Nowak
Make Up: Marzena Szymkowiak make up – Sztuka Tworzenia Wizerunku
Fryzura: Atelier Fryzjerskie Robert Markowski
Słodkości: Mielone Migdały
Papeteria: Bez Ceregieli
Suknia ślubna: Ochocka Atelier
Biżuteria: GUSTA Jewellery
Buty: L37
Garnitur: Giacomo Conti
Manicure: NatEstetic Natalia Fórmanowska
Spinka do włosów: KAJO Jewels
Meble: Salony Meblowe Mirage

Zastawa: Babcia Jadzia
Sztućce: Joanna & Jakub

Modelka: Weronika
Model: Maciej

Miejsce:

Atelier Rober Markowski Leszno